Zamknij Poznaj akademię Gry z serii Moduł j. angielskiego Korzyści Opinie Książka dla rodziców Plac zabaw Pobierz Gry Sklep Kontakt

Zależy Ci na wspieraniu rozwoju intelektualnego dziecka?

Dołącz do newslettera i zyskaj cenne porady,
jak skutecznie motywować dziecko
i rozwijać jego talenty.

Dodatkowo w prezencie:


Bezpłatny Poradnik

Tablice osiągnięć

TAK, chcę otrzymać bezpłatne materiały

Blog

Opinie na temat programów
z serii Akademia Umysłu® JUNIOR

Zobacz, co o Akademii Umysłu® mówią inni. Przeczytaj opinie zadowolonych rodziców, którzy podarowali swoim pociechom nasze gry. To oni, przekonani o niezwykłej jakości tych produktów, chętnie podzielili się swoimi opiniami!

0

Średnia ocena użytkowników na podstawie 8 opinii

OCENA:

9.5/10

Fantastyczna zabawa i masa frajdy

Dla dzieci gra to jak zwykle fantastyczna zabawa i masa frajdy. Dla mnie zaś to nie tylko przerwa na kawę i gazetę, ale przede wszystkim poczucie edukacyjnego wymiaru tej dziecięcej rozrywki. Dziewczyny przez kilkadziesiąt minut ćwiczyły i swój refleks, i pamięć, i spostrzegawczość, i koncentrację, a nawet wzbogaciły swoją wiedzę o nowe rzeczy np. nauczyły się flag państwowych, które wystąpiły w jednym zadaniu.

Ania, mama

OCENA:

10/10

Moje dzieciaki chcą kolejne części!

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze pomysłu na prezent dla dzieci w tym wieku to ja rękoma i nogami podpisuję się, że warto kupić kolejną część programu. Jak zapytałam chłopców czy chcieliby kolejną część Zima, to obydwaj przekrzykiwali siebie nawzajem jak bardzo chcą. Czy można lepiej polecić???

Beata, mama

OCENA:

8.5/10

Tutaj fajnie ukryta jest nauka

Jako nauczycielka doceniam też sprytne połączenie nauki z zabawą w wielu grach. Wiem, ile wymaga wysiłku, aby "ukryć" w zabawie funkcję edukacyjną. Tutaj fajnie ukryta jest nauka geografii Polski i ćwiczenie doskonalące pamięć w grze "Pogoda". Staś grał w tę grę posiłkując się mapą Polski :) Przy okazji poznał prawie wszystkie województwa.

Justyna, mama

OCENA:

9/10

Z czystym sumieniem polecam rodzicom oraz wychowawcom w szkołach

Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam rodzicom oraz wychowawcom w szkołach do zakupu dla swoich pociech programu, gdyż jest to cenna pomoc dydaktyczna. Dzieci z tej serii gier mogą z powodzeniem korzystać zarówno w domu jak i przedszkolach oraz szkołach zarówno indywidualnie jak i w ramach zajęć grupowych.

Agnieszka, mama

OCENA:

10/10

Wspólna zabawa matki i córki

Córa z uśmiechem na ustach robiła zadania i z chęcią zasiadała przed komputer (puszczam ją do komputera tylko w celu 'gry' Akademia Umysłu) . Dzięki przesympatycznej TAB (tablicy, która wszystko wyjaśnia) córa rozumiała co powinna robić, bardzo świetnie tłumaczy zadanie. Co najlepsze, gdy dziecko sobie nie poradzi, może usłyszeć słowa otuchy, a gdy wygra słowa uznania i doping :) Wiki to strasznie budowało i zachęcało do dalszego próbowania.

Ewelina, mama

OCENA:

10/10

Akademia Umysłu była strzałem w dziesiątkę!

Akademia Umysłu była strzałem w dziesiątkę! Program bardzo spodobała się uczniom i nadal będę z niego korzystać na zajęciach, bo efekty jego używania są przecież długofalowe. Dla mnie najważniejsze jest to, że chcą chłopcy z niego korzystać i praca przy nim sprawia im przyjemność. Dlatego program ten polecam szczególnie rodzicom uczniów wszystkich poziomów edukacji. Świetnie pomaga w przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów.

Marianna, mama

OCENA:

9.5/10

Apeluję, kupmy taki program dziecku zamiast kolejną grę.

Osobiście jestem jak najbardziej za. Uważam, że takie programy powinno się szczególnie polecać młodym dzieciakom. Ponieważ te (będąc już w pierwszych klasach SP) najczęściej lubują się w brutalnych i pełnych wulgaryzmu grach oraz filmach. Nie ma nic lepszego niż rozwój Naszych dzieciaków dodatkowo z ich szerokim uśmiechem na ustach. Dlatego apeluję, kupmy taki program dziecku zamiast kolejną grę. Polecam!

Weronika, mama